• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’Nın (İmo) 11 Şubat 2024 Pazar Günü Yapılacak Olan Aydın Şube Seçimlerinde Oda Yönetimine İlk Aday ‘Yenilik Grubu’ Oldu.

Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’Nın (İmo) 11 Şubat 2024 Pazar Günü Yapılacak Olan Aydın Şube Seçimlerinde Oda Yönetimine İlk Aday ‘Yenilik Grubu’ Oldu.

Son dakika Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’nın (İMO) 11 Şubat 2024 Pazar günü yapılacak olan Aydın Şube seçimlerinde oda yönetimine ilk aday ‘Yenilik Grubu’ oldu. haberleri ve Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’nın (İMO) 11 Şubat 2024 Pazar günü yapılacak olan Aydın Şube seçimlerinde oda yönetimine ilk aday ‘Yenilik Grubu’ oldu. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’nın (İMO) 11 Şubat 2024 Pazar günü yapılacak olan Aydın Şube seçimlerinde oda yönetimine ilk aday ‘Yenilik Grubu’ oldu. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’Nın (İmo) 11 Şubat 2024 Pazar Günü Yapılacak Olan Aydın Şube Seçimlerinde Oda Yönetimine İlk Aday ‘Yenilik Grubu’ Oldu. Haberleri

Aydın İMO’da Yenilik Grubu’ndan adaylık açıklaması

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’nın (İMO) 11 Şubat 2024 Pazar günü yapılacak olan Aydın Şube seçimleri...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz