• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Daha Önce Aralarında Husumet Bulunan Hakan Aydın (45) İle Muharrem Ç. (63) Arasında Tartışma Çıktı. Çıkan Tartışmanın Kavgaya Dönüşmesiyle Muharrem Ç.

Daha Önce Aralarında Husumet Bulunan Hakan Aydın (45) İle Muharrem Ç. (63) Arasında Tartışma Çıktı. Çıkan Tartışmanın Kavgaya Dönüşmesiyle Muharrem Ç.

Son dakika daha önce aralarında husumet bulunan Hakan Aydın (45) ile Muharrem Ç. (63) arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Muharrem Ç. haberleri ve daha önce aralarında husumet bulunan Hakan Aydın (45) ile Muharrem Ç. (63) arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Muharrem Ç. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. daha önce aralarında husumet bulunan Hakan Aydın (45) ile Muharrem Ç. (63) arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Muharrem Ç. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Daha Önce Aralarında Husumet Bulunan Hakan Aydın (45) İle Muharrem Ç. (63) Arasında Tartışma Çıktı. Çıkan Tartışmanın Kavgaya Dönüşmesiyle Muharrem Ç. Haberleri

Düğünün ortasında yeğenini öldürdüğü korku dolu anların görüntüsü ortaya çıktı

Küfür ettiği gerekçesiyle aralarında husumet bulunan dayı ve yeğen düğünde karşılaşınca cinayet işlenmişti. O anların görüntüsü ortaya çıktı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz