• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ev Sahibinin Şehir Dışında Olduğunu Ve Evin Boş Olduğunu Öğrenince Rahat Bir Nefes Aldı. İlgili Ekipler De Gerekli Çalışmaları Yaparak Normale Döndü.

Ev Sahibinin Şehir Dışında Olduğunu Ve Evin Boş Olduğunu Öğrenince Rahat Bir Nefes Aldı. İlgili Ekipler De Gerekli Çalışmaları Yaparak Normale Döndü.

Son dakika ev sahibinin şehir dışında olduğunu ve evin boş olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı. İlgili ekipler de gerekli çalışmaları yaparak normale döndü. haberleri ve ev sahibinin şehir dışında olduğunu ve evin boş olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı. İlgili ekipler de gerekli çalışmaları yaparak normale döndü. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ev sahibinin şehir dışında olduğunu ve evin boş olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı. İlgili ekipler de gerekli çalışmaları yaparak normale döndü. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Ev Sahibinin Şehir Dışında Olduğunu Ve Evin Boş Olduğunu Öğrenince Rahat Bir Nefes Aldı. İlgili Ekipler De Gerekli Çalışmaları Yaparak Normale Döndü. Haberleri

Öldü sandılar, şehir dışında çıktı

Aydın'ın Efeler ilçesinde apartman sakinleri evinden yoğun gaz kokusu gelen şahsa ulaşamayınca polis alarma geçti. Bir süre sonra telefonunu açan ev s...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz