• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • "haksız Tahrik Altında Kasten Öldürme" Suçundan 12 Yıldan 18 Yıla Kadar Hapsi İstendi. Olay Bu Yüzden Meydana Gelmiş Olayla İlgili Geçen Celselerde Görülen Duruşmalarda Sanık Muharrem Ç.

"haksız Tahrik Altında Kasten Öldürme" Suçundan 12 Yıldan 18 Yıla Kadar Hapsi İstendi. Olay Bu Yüzden Meydana Gelmiş Olayla İlgili Geçen Celselerde Görülen Duruşmalarda Sanık Muharrem Ç.

Son dakika "Haksız tahrik altında kasten öldürme" suçundan 12 yıldan 18 yıla kadar hapsi istendi. Olay bu yüzden meydana gelmiş Olayla ilgili geçen celselerde görülen duruşmalarda sanık Muharrem Ç. haberleri ve "Haksız tahrik altında kasten öldürme" suçundan 12 yıldan 18 yıla kadar hapsi istendi. Olay bu yüzden meydana gelmiş Olayla ilgili geçen celselerde görülen duruşmalarda sanık Muharrem Ç. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. "Haksız tahrik altında kasten öldürme" suçundan 12 yıldan 18 yıla kadar hapsi istendi. Olay bu yüzden meydana gelmiş Olayla ilgili geçen celselerde görülen duruşmalarda sanık Muharrem Ç. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

"haksız Tahrik Altında Kasten Öldürme" Suçundan 12 Yıldan 18 Yıla Kadar Hapsi İstendi. Olay Bu Yüzden Meydana Gelmiş Olayla İlgili Geçen Celselerde Görülen Duruşmalarda Sanık Muharrem Ç. Haberleri

Düğünün ortasında yeğenini öldürdüğü korku dolu anların görüntüsü ortaya çıktı

Küfür ettiği gerekçesiyle aralarında husumet bulunan dayı ve yeğen düğünde karşılaşınca cinayet işlenmişti. O anların görüntüsü ortaya çıktı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz