• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Siyasi Partilerin Temsilcileri İle Birlikte Yaklaşık 10 Bin Vatandaş İzledi. Güreşini Başarıyla Tamamlayan Deve Sahipleri İse Kupa İle Ödüllendirildi.

Siyasi Partilerin Temsilcileri İle Birlikte Yaklaşık 10 Bin Vatandaş İzledi. Güreşini Başarıyla Tamamlayan Deve Sahipleri İse Kupa İle Ödüllendirildi.

Son dakika siyasi partilerin temsilcileri ile birlikte yaklaşık 10 bin vatandaş izledi. Güreşini başarıyla tamamlayan deve sahipleri ise kupa ile ödüllendirildi. haberleri ve siyasi partilerin temsilcileri ile birlikte yaklaşık 10 bin vatandaş izledi. Güreşini başarıyla tamamlayan deve sahipleri ise kupa ile ödüllendirildi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. siyasi partilerin temsilcileri ile birlikte yaklaşık 10 bin vatandaş izledi. Güreşini başarıyla tamamlayan deve sahipleri ise kupa ile ödüllendirildi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Siyasi Partilerin Temsilcileri İle Birlikte Yaklaşık 10 Bin Vatandaş İzledi. Güreşini Başarıyla Tamamlayan Deve Sahipleri İse Kupa İle Ödüllendirildi. Haberleri

Kuyucak’ta develer güreşti, izleyenler kavgaya tutuştu

Aydın'ın Kuyucak ilçesinde düzenlenen deve güreşi şenlikleri renkli görüntülere sahne olurken, güreşleri yaklaşık 10 bin güreşsever izledi. Develerin...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz