• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Vatandaşlar Ve Öğrencilerin Katılımı İle Gerçekleştirildi. Törenlerde Çocuklar Gösterilerini Sergiledi. Çeşitli Yarışmalarda Dereceye Giren Öğrencilere De Ödülleri Protokol Üyeleri Tarafından Takdim Edildi.

Vatandaşlar Ve Öğrencilerin Katılımı İle Gerçekleştirildi. Törenlerde Çocuklar Gösterilerini Sergiledi. Çeşitli Yarışmalarda Dereceye Giren Öğrencilere De Ödülleri Protokol Üyeleri Tarafından Takdim Edildi.

Son dakika vatandaşlar ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi. Törenlerde çocuklar gösterilerini sergiledi. Çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere de ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. haberleri ve vatandaşlar ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi. Törenlerde çocuklar gösterilerini sergiledi. Çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere de ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. vatandaşlar ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi. Törenlerde çocuklar gösterilerini sergiledi. Çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere de ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Vatandaşlar Ve Öğrencilerin Katılımı İle Gerçekleştirildi. Törenlerde Çocuklar Gösterilerini Sergiledi. Çeşitli Yarışmalarda Dereceye Giren Öğrencilere De Ödülleri Protokol Üyeleri Tarafından Takdim Edildi. Haberleri

Bozdoğan’da 23 Nisan coşkusu

TBMM'nin kuruluşunun 104. yılı ve Gazi Mustafa Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğ...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz